O nas

Po co jeszcze jeden portal urlopowy?

Czy jest on naprawdę potrzebny? Te pytania stawialiśmy sobie na początku również my. Doszliśmy do wniosku, ze tak! VACANDO jest inny i oferuje nowy rodzaj przeżyć wakacyjnych, indywidualnie dostosowanych do Państwa życzeń i potrzeb! Dysponujemy różnorodną oferta kwater wakacyjnych - ale nie poprzez hotele. Tutaj można dać upust własnej inicjatywie, zgodnie z hasłem: Indywidualnie, a nie w hotelu.

Naszym celem jest stworzenie portalu najbardziej przyjaznego dla użytkowników szukających indywidualnych przeżyć wakacyjnych. Jesteśmy Państwa doradcami i chcemy służyć inspiracja: przed, w czasie, a także po urlopie. Chcemy dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i zainspirować do nowych, niekonwencjonalnych pomysłów.

VACANDO oznacza:

  • ZNALEŹĆ: (zamiast szukać): uważamy, ze znalezienie i zarezerwowanie własnego urlopu powinno być tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak to tylko możliwe. Uważamy się za Państwa „przewodnika“ i poprowadzimy Państwa – za pomocą paru kliknięć – przez bogata ofertę do wymarzonej kwatery.
  • WOLNOŚĆ chcemy zaoferować Państwu wolność, niezależność i indywidualność. Inaczej niż w hotelach, nasza oferta wakacyjna jest nieskrepowana i nieograniczona. W naszych kwaterach wakacyjnych mogą Państwo zaplanować urlop swoich marzeń. Zgodnie z hasłem: „Robię, co mi się żywnie podoba“.
  • PRZEŻYCIA WAKACYJNE: pragniemy, by coś Państwo przeżyli. Czy to cisza i odpoczynek, słońce i plaża, czy tez aktywność i przygoda - na każdy gust mamy odpowiednią propozycję wakacyjną. Czym możemy służyć? Dom wakacyjny, apartament, willa na plaży, posiadłość wiejska, schronisko, domek wypoczynkowy, schronisko górskie, zamek czy tez gród – w przyszłości ewentualnie dom na łodzi, na drzewie albo igloo?
  • RODZINA I PRZYJACIELE: ważamy, ze urlop to najpiękniejszy czas w roku, a ten należy spędzać z najbliższymi. Czas dla siebie nawzajem i radość z bycia ze sobą! Większość naszych wakacyjnych propozycji, a także kwatery są przyjazne dla rodzin lub tez dla mniejszych i większych grup przyjaciół.

Przekonaliśmy Państwa? Zachęcamy zatem do zainspirowania się nasza wspaniałą ofertą!

Dalsze informacje